top of page

SZAFKI POD UMYWALKĘ

Szafki pod umywalkę nablatową to idealne miejsce do przechowywania akcesoriów kosmetycznych, środków czystości czy tekstyliów. Projektujemy i produkujemy designerskie szafki pod umywalkę. Szafki łazienkowe wiszące pod umywalkę coraz częściej zachwycają świetnymi projektami przy niskiej cenie i wygodnym montażu. Idealny produkt powinien być przemyślanym wyborem. Nowoczesny standard i wysoka jakość wykonania, to jest coś, co ma do zaoferowania Homlando.

Szafki pod umywalkę. Dlaczego warto?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu: tam właśnie odpoczywamy po długim dniu w pracy lub relaksujemy się w leniwy sobotni poranek. Niezależnie od tego, czy korzystasz z wanny czy szybkiego prysznica, na pewno Twoim marzeniem jest łazienka dobrze wyposażona i komfortowo urządzona.

Szafki pod umywalkę to mebel, który obecnie wkradł się do łask i coraz częściej ukrywa wystające rury odpływowe. Jednym z powodów jest oczywiście kwestia estetyki, ale jeszcze ważniejszym jest uzyskanie dodatkowej powierzchni do przechowywania. Półki w tak strategicznym miejscu są bowiem bardzo wygodne oraz pojemne, i właśnie dzięki temu szafki łazienkowe pod umywalkę święcą sukcesy. A różnorodność modeli na rynku oraz szerokie możliwości montażu to tylko dodatek!

Szafki pod umywalkę nablatową - must have w małej łazience

Dzięki meblowi, który podtrzymuje miskę umywalkową, mamy możliwość zamontować umywalkę o dowolnym kształcie i wielkości. W ten sposób możesz spełnić swoje marzenie o dwuosobowym stanowisku do mycia.

Szafki nablatowe to rozwiązanie dla każdej kobiety, gdzie możemy schować wszystkie produkty kosmetyczne. Nawet jeśli poranna rutyna pielęgnacyjna zakłada użycie dziesięciu różnych produktów, wszystkie one są na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu nic się nie gubi ani nie zbiera wilgoci w nieodpowiednim miejscu. Dodatkowe przegrody znacznie ułatwiają porządki. Taką wygodę można docenić szczególnie w dni, w których jest mało czasu na toaletę.

Co więcej, szafki wiszące do łazienki nie nadają się do ustawienia tam kosza na śmieci, a szafki pod umywalkę nablatową - jak najbardziej! Ten mebel dodaje łazience elegancji, poprawia wizualną estetykę i wspiera w przechowywaniu. Czegóż chcieć więcej?

Szafki łazienkowe pod umywalkę nablatową - o czym warto wiedzieć

Warto zastanowić się też, jakie wykończenie będzie dla nas odpowiednie. Gładkie fronty są łatwe w utrzymaniu w czystości, dlatego jeśli zależy nam na porządku, to lepiej odłożyć wzorki do salonu.

Ponieważ w tym pomieszczeniu meble są bez przerwy narażone na działanie wilgoci, warto sprawdzić, z czego wykonane są szafki pod umywalkę do łazienki. Płyty MDF to bardzo pożądany materiał, ponieważ jest zabezpieczany warstwą lakieru, który chroni przed wodą na długo.

Stojące szafki łazienkowe pod umywalkę nablatową powinny też skutecznie ukrywać rury odpływowe, ale nie ograniczać tym samym powierzchni do przechowywania. Liczy się dobry projekt!

Designerskie szafki pod umywalkę

Modele, które zawierają umywalkę w komplecie, dają gwarancję, że wszystkie elementy będą do siebie pasować. Wybierając osobno misę i osobno szafkę, ryzykujemy, że otwory nie będą miały idealnych wymiarów.

Na szczęście szafki łazienkowe wiszące pod umywalkę coraz częściej zachwycają świetnymi projektami przy niskiej cenie i wygodnym montażu. Aranżacja całego wnętrza jest prosta, jeśli możemy zdecydować się na kilka mebli pasujących do siebie wykończeniem oraz stylem. Wybierz designerskie szafki pod umywalkę i nie martw się o resztę!

bottom of page