top of page

MEBLE TAPICEROWANE

Meble tapicerowane: rozkładane kanapy do salonu

Kanapa to centrum salonu. Tam odpoczywamy po dniu w pracy, przyjmujemy rodzinę oraz znajomych, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie przenocować gości. Rozkładane kanapy są uniwersalnym meblem, który spełnia funkcję wypoczynku i łóżka, musi być zatem nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również wygodny. Jeśli właśnie poszukujesz idealnego modelu, to dobrze trafiłeś!

Aby dokonać dobrego wyboru, który zostanie z nami na wiele lat, należy rozważyć kilka kwestii. Po pierwsze: w jakim stylu urządzony jest nasz salon? Po drugie: ile przestrzeni potrzebujemy? Rozkładane kanapy to miejsce nie tylko do siedzenia, ale również spania, dlatego warto wziąć pod uwagę ich rozmiary i kształt. Na szczęście w Homlando znajdziesz kilka świetnych propozycji na każdą kieszeń!

Rozkładane kanapy do spania - wygodne wieczory i poranki

Spędzanie nocy w salonie kojarzy Ci się z PRL-em i tapczanami? Nie wierzysz, że rozkładane kanapy do spania są w stanie zagwarantować spokojną noc? Współczesne kanapy dwuosobowe rozkładane mają siedziska stworzone ze sprężyn falistych i pianki. Ich konstrukcja jest dzięki temu bardzo elastyczna i dobrze radzi sobie z równomiernym rozkładaniem ciężaru. Powierzchnia do spania, oparta na stabilnym drewnianym stelażu, jest taka sama, jak w klasycznym łóżku dwuosobowym: 140x193 cm, a nawet 140x200 cm. Dzięki nowoczesnym technologiom, rozkładane kanapy do spania w niczym nie przypominają PRL-owskich tapczanów, a Ty możesz spać spokojnie! Zakup takiego mebla to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy lubią podejmować gości u siebie w mieszkaniu, ale niekoniecznie mają wystarczająco dużo przestrzeni na zaaranżowanie sypialni gościnnej. Kanapy dwuosobowe rozkładane to idealny kompromis pomiędzy eleganckim salonem a wygodnym łóżkiem do spania.

Kanapy rozkładane z pojemnikiem na pościel

Ale skoro wstawiamy łóżko do salonu, to przydałoby się również dodatkowe miejsce do przechowywania, prawda? Nie ma problemu: nowoczesne kanapy rozkładane z pojemnikiem również mają taką funkcję.


W schowku pod siedziskiem bez problemu przechowasz kołdry, poduszki, koce i wszystkie inne przedmioty, które akurat trzeba będzie schować. To praktyczne rozwiązanie, idealne do małych mieszkań, ale nie tylko, bowiem dodatkowa przestrzeń do przechowywania zawsze się przydaje. Kanapy rozkładane z pojemnikiem na pościel to wypoczynek, łóżko i schowek w jednym!

Meble tapicerowane do salonu w każdym stylu

Tapicerka daje dużo możliwości aranżacyjnych, ponieważ pozwala dopasować kanapę do każdego wystroju. Wśród różnych obić znajdziesz tkaniny welurowe i o klasycznej fakturze plecionki, wyprodukowane z nowoczesnych wodoodpornych włókien w najmodniejszych kolorach: beżach, brązach i szarościach, ale również stonowanych granatach i wyjątkowych zieleniach. Dlatego właśnie warto postawić na meble tapicerowane - producent oferuje bowiem wiele różnych kształtów i wykończeń, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni model dla siebie. Meble tapicerowane do salonu to pewny oraz funkcjonalny wybór.

Przekonaj się!

bottom of page