top of page

Kupujemy meble online – na co zwrócić szczególną uwagę?

Przez Internet można kupić wszystko - od skarpetek po... meble! Wiele osób może mieć jednak wątpliwości co do zakupu online drogich i wielkogabarytowych przedmiotów. Co z dostawą w takiej sytuacji? Co, jeśli kolor obicia będzie odbiegał od tego pokazanego na zdjęciu? Jak sprawdzić jakość, kiedy do dyspozycji mamy jedynie stronę internetową?


Prawda jest jednak taka, że nie ma się czym martwić, a zakupy przez internet są w pełni bezpieczne. Wszystko wyjaśniamy poniżej!


Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy


Nowa kanapa lub meblościanka to zakup, który będzie nam służył przez wiele lat, dlatego warto dokładnie go przemyśleć. Wbrew pozorom, sklep stacjonarny często nie sprzyja przemyślanym zakupom, a to za sprawą całego tłumu sprzedawców i konsultantów, którzy najpierw pokazują nam produkty, by potem nalegać na podjęcie decyzji. Często wywołują wtedy w kupujących presję, a przecież pośpiech jest złym doradcą!

Tymczasem zakupy przez Internet pozwalają w spokoju zapoznać się z ofertą. Możemy w każdej chwili otworzyć witrynę sklepu, przeczytać specyfikacje, a nawet sprawdzić, czy pojawiła się nowa okazyjna cena. Nikt nas nie pospiesza - samodzielnie podejmujemy decyzję.meble online


Meble z dostawą czy bez?


Bezapelacyjnie, kupowanie online jest bardzo wygodne. Możemy sfinalizować transakcję bez wychodzenia z domu, wygodnie zapłacić elektronicznie, a także umówić dostawę na konkretny termin. Sprawdzajmy zatem regulaminy konkretnych sklepów, aby upewnić się, że oferują odpowiednie udogodnienia.


W Homlando przewidywany czas wysyłki wyświetla się podczas dokonywania zakupu, dlatego od razu wiemy, kiedy spodziewać się kuriera, który dostarczy przesyłkę pod same drzwi wskazanego adresu. Dodatkowo, wysyłka jest całkowicie darmowa.

A co w sytuacji, jeśli na próg trafi nieprawidłowy artykuł? To żaden problem - Homlando odbiera towar na własny koszt, a następnie nadaje prawidłowy produkt. W każdej chwili możemy skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.


Sprawdzajmy specyfikację


Podczas zakupów online kluczowe jest wnikliwe przeanalizowanie wymiarów mebla, aby upewnić się, że pasuje do naszego mieszkania. Zwracajmy uwagę także na kolor i rodzaj obicia lub wykończenia.


Często obawiamy się, że produkt nie będzie wyglądał na żywo w taki sam sposób, jak na fotografii. Obecnie jednak sprzedawcy starają się umieszczać na stronie takie zdjęcia, które jak najlepiej oddają rzeczywiste walory wizualne towaru.


Jak widać na kilku przykładach poniżej, grafiki i fotografie poglądowe bardzo wiernie oddają wygląd mebli:


51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page